UWAGA – FAŁSZYWE PISMA

W związku z uzyskaniem informacji o występowaniu w obrocie sfałszowanych pism komorniczych, rzekomo pochodzących z Kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy – Woli w Warszawie Rafała Wojtyny, Rada Izby Komorniczej w Warszawie apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku otrzymania pisma zatytułowanego „Zajęcie Wierzytelności” bądź innych budzących wątpliwości, w szczególności w sytuacji, w której osoba w nim wskazana, jako dłużnik kwestionuje zobowiązanie mające podlegać egzekucji.

W przypadku powzięcia wątpliwości, co do autentyczności pisma, Rada Izby Komorniczej w Warszawie zwraca się z uprzejmą prośbą o niezwłoczny kontakt telefoniczny z Kancelarią pod numerami

fax: 22 631 08 34
lub mailowy – komornik@komornik4.pl w trakcie, którego możliwa będzie weryfikacja źródła jego pochodzenia.