Ogólnopolska Spartakiada Prawników 2016 Szczecin

Szanowni Państwo,
Rada Izby Komorniczej w Warszawie uprzejmie informuje, że w dniach od 7 do 11 września 2016 r. odbędzie się XXVII Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników, organizowana przez Stowarzyszenie Ogólnopolska Spartakiada Prawników Szczecin 2016.

Spartakiada to coroczne rozgrywki skupiające przedstawicieli wszystkich środowisk prawniczych w Polsce. Obejmują one wiele sportów indywidualnych (m.in. lekkoatletyka, tenis, squash, badminton, pływanie, strzelectwo, golf, żeglarstwo) jak i zespołowych (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, streetball).

Poza zmaganiami sportowymi harmonogram imprezy przewiduje cztery imprezy towarzyszące, w tym dwie o charakterze uroczystym (m.in. Bal Sportowca), których specjalnymi gośćmi będą przedstawiciele naczelnych władz krajowych wszystkich samorządów zawodowych, przedstawiciele władz naczelnych wymiaru sprawiedliwości oraz przedstawiciele władz lokalnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi ww. wydarzenia, a także do rejestracji na stronie internetowej

www.spartakiada2016.pl

Wróć