• Strona główna   |
  • Aktualności   |

IX Charytatywna Gala Karnawałowa Przyjaciół Fundacji Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie Pro Seniore

Szanowni Państwo
Mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z Okręgową Izbą Lekarską w Warszawie im. prof. Jana Nielubowicza (31 tysięcy lekarzy na Mazowszu) oraz jej Fundacją Pro Seniore im. Lekarzy Polskich Poległych i Pomordowanych w czasie II Wojny Światowej, przy organizacji IX Charytatywnej Gali Karnawałowej Przyjaciół Fundacji.

Fundacja Pro Seniore została założona przez Okręgową Izbę Lekarską, w celu niesienia pomocy chorym, niepełnosprawnym i potrzebującym lekarzom. Od 2007 roku jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego, KRS nr 0000250527. Dochód z Balu oraz wszelkie uzyskane środki są przekazywane na cele statutowe Fundacji. Co roku dofinansowujemy turnusy rehabilitacyjne dla naszych podopiecznych, zakupujemy sprzęt rehabilitacyjny, organizujemy spotkania świąteczne i noworoczne dla naszych emerytów.

VIII Charytatywna Gala Karnawałowa odbędzie się w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie 23 stycznia 2016 roku. Na Balu gwarantujemy udaną zabawę, ponieważ zbieramy się w gronie przyjaciół (politycy, profesorowie, aktorzy oraz członkowie 17 samorządów zawodów zaufania publicznego tj. Lekarze, Aptekarze, Weterynarze, Diagności Laboratoryjni, Adwokaci, Radcy Prawni, Komornicy, Notariusze, Kuratorzy Sądowi, Architekci, Urbaniści, Inżynierowie Budownictwa, Doradcy Podatkowi, Biegli Rewidenci, Rzecznicy Patentowi). Coroczną tradycją naszych bali są: loteria fantowa oraz licytacja przekazanych nam darowizn. W poprzednich latach były licytowane podarunki otrzymane m.in. od Pani Prezydentowej, Ministra Zdrowia, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.

Tegoroczną imprezę poprowadzi nasz niezawodny Jacek Borkowski, a wieczór umili nam zespół Drugi Tydzień.

Będziemy zaszczyceni jeśli będziemy mogli gościć Państwa na naszym Balu oraz liczymy na wsparcie naszej charytatywnej imprezy.

Jeśli są potrzebne dalsze informacje, bardzo proszę o kontakt telefoniczny: 604 911 233, 668 398 719,
lub e-mailowy:

andrzejsurowiecki@wp.pl
fundacja.proseniore@gmail.com

Zapraszamy również na naszą stronę internetową:
www.proseniore.pl

Serdecznie pozdrawiam